كالاي بي نام يا نوبرند - نو نيم (no Name--no Brand) چيست؟
اجناس استوك-تقلبي- نو ليسانس - نوبرند - نو نيم - بي نام از رده خارج- غير استاندارد- تعميري- حراجي- قفل شده- چه مفهومي دارد؟
http://www.i8i.ir/all/modem/3g-wifi/n3.htm

در اين صفحه ميخوانيم:

در صورت تمايل به ادامه مطالعه دكمه بزنيد!

 


 wireless router-كالاي بي نام يا نوبرند - نو نيم (no Name--no Brand) چيست؟222

صفحه اصلي i8i >> مودم نسل سوم واي فاي دار  
 

www.i8i.ir 

 
  صفحه اصلي مودم دانگل مودم جيبي3G مودم جيبي4G روتر وايفاي گوشي تبلت لوازم رايانه لوازم ديگر پشتيباني خريد اينترنتي ارتباط با ما  
فهرست مودمهاي وايفاي 3G دراين  سايت
www.wifi.i8i.ir
Huawei E8231
 Huawei D25HW
Huawei E5220
Huawei E5832
Huawei E5830
Huawei E5336
ZTE-MF 60
ZTE-MF 61
ZTE-MF 62
ZTE MF 80
ruby-RW01
 
آمار بازديد
ارتباط با ما
ارتباط با سايت
نشان سايت
 
مودم هاي معرفي شده در بخش هاي ديگر سايت

مودم هاي سيمكارتي  يو اس بي (دانگل)
GSM 3G USB

مودم دانگل هواويE173
مودم دانگل هواويE122
مودم دانگل هواويE176
ارسال انبوه پيامك 
مودم هاي فوق توانايي ارسال گروهي پيام كوتاه را توسط نرم افزار مخصوص كه رايگان ميباشد دارند.
شما ميتوانيد با تهيه يكي از اين مودم ها و با شماره خط سيمكارت خود اقدام به ارسال انبوه پيامك تبليغاتي بنماييد.
در ضمن ميتوانيد بسادگي آنرا توسط يك روتر جيبي پاوربانكي حيم Hame (در ذيل موجود ميباشذ) واي فاي و 20 كاربره نماييد

روتر-وايرلس، واي فاي،جيبي-روميزي:
3G-4G LTE-FDD


برگزيده ترين محصول ● روتر پاوربانكي حيم:
مدل Hame-F1
روتر پنج در يك پاوربانكي حيم
● داراي باتري پاوربانكي 7800  ميلي آمپري اصل
● داراي پورت لن جهت كليه لوازم لن دار براي اتصال يه اينترنت و انتشار اطلاعات از طريق اينترنت
● داراي پورت يو اس بي جهت اتصال به مودم هاي يو اس بي سيمكارتي
● تكرار كننده (هات اسپات) جهت اشتراك با لوازم واي فاي دار
● توانايي 20 كاربره كردن مودم هاي اي دي اس ال كابلي و مودم هاي سيمكارتي همراه
●  به اشتراك گذاري كليه اسناد در فلش يا هارد اكسترنال به ادوات واي فاي دار
● يك سال ضمانت
روترHame-MPR A1
روترجيبي  Hame R1
روتر پاوربانكHame F2
 استوك،-تقلبي- نو ليسانس، نوبرند،  نو نيم، بي نام،  از رده خارج، غير استاندارد،  تعميري، حراجي
  Huawei  ZTE بي نام ص 1 ص2 مفهوم استوك-تقلبي- نوبرند - بي نام  

كالاي بي نام يا نوبرند نو نيم (no Name--no Brand) چيست؟

title="كالاي بي نام يا نوبرند - نو نيم (no Name--no Brand) چيست؟"در اين ميان كالاهاي بي نام و عنوان و نشان تجاري حديث جديدي است كه در سرزمين اژدها بمنصه ظهور رسيد. و تا قبل آن نمونه اي وجود نداشت.
همانطور كه در ابتداي بحث، ويژگيهاي كالاي تقلبي و خارج از ليسانس را مطرح كرديم كه از نشانه هاي آن شبيه سازي با نمونه اصلي بوده اما بدون رد و نشانه اي از سازنده آن كالا، ولي در بحث كالاي بي نام ابعاد قضيه كاملا سازمان يافته تر است.

منشا محصولات بي نام (نوبرند) كارخانجات سازنده قطعات اصلي ميباشند!

شركت هاي توليدكننده قطعات اصلي دستگاه ها و لوازم مصرفي مثل سازندگان آي سي ها پردازنده ها يا مثلا موتور و ديگر قطعات اصلي در هر دستگاه و يا وسايل مصرفي، محصولاتشان در بخش كنترل كيفيت به دو الي سه درجه از كيفيت تقسيم بندي شده (اين اختلاف درجه حاصل اجتناب ناپذير توليد انبوه و سرعت در امر توليد بوده و نيز ممكن است در اثر شرايط ناخواسته مثل از كار افتادن ناگهاني بخشي از مراحل توليد و غيره كه بسيار متداول است ايجاد شود) و در نتيجه گروه درجه يك آن از بالاترين استاندارد برخوردار بوده و داراي شماره سريال و پيگيري ميباشد اما درجه دو و سه آن قاعدتا ميبايست دور ريخته شود چراكه شركت هاي خريدار آن قطعات، كه داراي عنوان تجاري معتبر هستند حاضر نيستند خطر كرده و آن قطعات را درون توليداتشان قرار دهند چراكه در رقابت تنگاتنگ با شركت هاي رقيب كافيست يك سري از محصولاتشان مرجوع شده و بازار فروش را براي هميشه از دست بدهند.
بنابراين توليدكنندگان قطعات اصلي از آنجاكه مايل بدور ريختن اين بخش از توليداتشان نيستند در چين بازار جديدي براي آنها پيدا (بهتر بگوييم ايجاد) شده و آن شركت هاي بي نام و نشان ميباشند.
شما در بازار چين عمده فروشي هايي را مشاهده ميكنيد كه در ويترين خود كالاهاي خوب و قشنگي را قرار داده اند ولي بدون نام و علايم تجاري ميباشند (حتي يك خال روي آن نيست!). و كافيست كه شما لب تر كنيد تا مثل پروانه دور شما بگردند! آنها حاضرند با تيراژ حتي صد عدد نام و عنواني و علامت تحاري دلخواه از شما را بدانگونه كه مايليد بر روي بدنه و قوطي و كارتن و حتي دفترچه راهنما درج نموده و شما را بعنوان توليد كننده انحصاري آن كالا معرفي نمايند! و سر و گردن خود را ضامن قرار داده كه اين كالا را فقط براي شما و بشخص شخيص شما در ايران تحويل دهند و نه هيچ شركت و سازمان ديگر ايراني!
و تجار كم ظرفيت ما نيز كه عاشق كسب عنوان تجاري و نام و نشان لاتين مخصوص بخود ميباشند نيز مجذوب آنها شده و يك شبه ره صد ساله سامسونگ و هواوي را طي كرده و ميشوند توليد كننده يك كالاي آي تي در چين! و يا ايران.البته اين نقطه ضعف اكثر تجار خرده پا در تمام دنيا بخصوص جهان سومي ها ميباشد.

بهرحال شما در بازار لوازم آي تي شاهد بسياري از اين موارد هستيد كه واردكننده خود را توليد كننده و يا(با كمي تخفيف و تواضع ذاتيشان) نماينده انحصاري آن دستگاه در ايران معرفي كرده و داستان زماني تماشائي ميشود كه فروشنده چيني سر تاجر ديگر ايراني بي اطلاع از نفر اول را نيز كلاه گذاشته و همان كالا را با نام و نشان دلخواه او در اختيارش قرار ميدهد و وقتي اين دو (يا مديران فروش و بازارباب هايشان) در بازار ايران و در يك فروشگاه هنگام بازاريابي همديگر را ملاقات ميكنند آنجاست كه صحنه بسيار دراماتيكي از اين دستپخت بوجود ميايد!

كوالكام مشهور ترين عنوان قلابي در مودم هاي با قطعات استوك در ايران!

بهتر است ابتدا با شركت كوالكام آشنائي بيشتري پيدا كنيم.
اين شركت امريكائي كه از سال 90 در زمينه توسعه فناوري و تجهيزات مخابراتي بي سيم (همراه) آغاز به فعاليت كرده در حال حاضر از قدرتمندترين شركت هاي توليد پردازنده در دنيا مي باشد ر درآمد ساليانه اش از 20 ميليارد افزون تر شده.
فن آوري هاي فوق پيشرفته در زمينه ساخت پردازنده هاي اسنپ دراگون او مبتنی بر لیتوگرافی ۷ نانومتری ميباشد از آخرين پروژه هايست كه در دست دارد. در اين نوع فن آوري قريب به سي ميليارد ترانزيستور در داخل تراشه (چيپ ست) قرار گرفته كه بعنوان پردازنده 4 و6و 8 هسته اي در گوشي هاي هواوي سامسونگ و اپل مورد استفاده ميباشد.
اين شركت در زمينه قطعات داخل جعبه سياه هواپيما و ديگر قطعات نظامي جنگنده هاي نظامي نيز فعال ميباشد.

حال با اين اطلاعات چند خطي و جزئي آيا ميتوانيد باور كنيد كه يك مودم سيمكارتي بي ارزش را اين شركت توليد كرده و ببازار ايران عرضه كند؟!
متاسفانه افراد سود جو و تجار كم ظرفيت از نام اين شركت سوء استفاده كرده و مودم هاي از رده خارج جيني را منقش به نشان تجاري متعلق به كوالكام كرده و آنرا بعنوان يك مودم خوب و در سطح هواوي بمردم ناآگاه قالب ميكنند.

علايم لوازم و كالاهاي بي نام چيست؟

اين نوع كالا براي تجار علايمي ساده دارد. كالاي بي نام بشكلي كاملا بي نام و در ويترين منتظر او نشسته. اما مشكل براي مشتريان اوست كه چگونه ميبايست كالاي بي نام را تشخيص داده و از خريد آن پرهيز نمايند.

كالاي بي نام با همه عناوين پر رنگ و جذابي كه دارد در هيچ سايت خارجي اثري از آن مشاهده نميشود! شما هرچه تلاش كنيد نخواهيد توانست نام و عنوان آنرا در گوگل پيدا كنيد مگر اينكه طرف واقعا حرفه اي بوده و در چين يك سايت ساده هم براي آن ساخته باشد در حاليكه در ارتباط با عناوين واقعي ديگر، شما در كشورهاي مختلف سايت آنرا پيدا كرده و توضيحات و قيمت روز و مطالب مرتبط با خريد برخط و غيره را مشاهده خواهيد كرد.

بنابراين مشاهده ميكنيد كه برخلاف كالاي تقلبي، كه تشخيص آن از اصل بسيار مشكل بوده و با نگاه كارشناسي ميبايست آرا از اصل تفكيك كرد اما كالاي بي نام بسيار ساده تشخيص داده ميشود فقط قبل از خريد ميبايست دقايقي با گوگل نام و عنوان آنرا جستجو كنيد همين!

نقاط ضعف كالاي بي نام چيست؟

بر خلاف كالاي تقلبي كه تلاش بسيار ميشود تا برد و بدنه و حتي دفترچه راهنما تماما و كاملا شبيه به كالاي اصلي باشد و كوچكترين دخل و تصرفي در آن نميشود و نه تنها در ظاهر بلكه حتي داخل دستگاه مواتردي مثل  مدار چاپي... آن كپي اصل بوده و فقط قطعات نامرغوب و غير استاندارد روي آن نصب ميشود اما كالاي بي نام معمولا تلاش ميشود كه وانمود شد كه از طرف يك شركت معتبر و داراي ليسانس توليد شده و شما آنرا تا كنون نميشاخيد و حالا داريد با آن آشنا ميشويد! اينگونه كالا ها حتي ممكن است نشاني هائي داشته باشند (تلفن و مكان كارخانه ...) اما غير واقعي مثلا شماره تلفن يك فرد از آشنايان يا مكان زندگي يكي از همكاران!
title="كالاي بي نام يا نوبرند - نو نيم (no Name--no Brand) چيست؟"و در ارتباط با ساخت و توليد دستگاه نيز داراي طراحان اجاره اي ميباشد طراحاني كه متعلق بشركت هاي مشهور بوده و اين توانايي را دارند تا يك نمونه و مدل از دستگاه را مطابق خواست شركت "بي نام!" طراحي و نمونه سازي كرده (اي بسا بطور مخفيانه و خارج از ساعت اداري و همانند يك كارمند متخلف، در كارخانه و شركت خودشان كليه مراحل پرهزينه ساخت و طراحي نمونه اوليه را بخرج شركتشان انجام دهند!) و كارمزد خود را گرفته و خداحافظي كنند.
شايد در يك نگاهي بدبينانه بتوان نتيجه گيري كرد كه اين عمليات با هماهنگي شركت هاي معتبر و خوشنام و داراي غلائم تجاري انجام ميگيرد و حتي در تهيه و تامين قطعات نيز بياري آنها ميايند. چراكه در نمونه اي كه از نزديك تجربه آنرا داشتيم مدلي كه تحويل شد از بسياري از جهات سخت افزاري شبيه به مودم زد تي ئي بوده و در ظاهر با آن تفاوت هائي داشته است.

در ارتباط با ساير موارد نو نيم و بي نام نيز همين داستان تكرار ميشود. من باب مثال شما در لوازم آرايشي شبيه سازي شده با عناوين مشهور فقط مواد اوليه نامرغوب و تقلبي را مشاهده خواهيد كرد كه حتي رنگ و عطر ... مشابه نوع اصلي را داشته اما در لوازم بي نام از هر موردي مثل رنگ و عطر متفاوت و مشتري پسند، اما غير استاندارد و ارزان قيمت بوده و استفاده ميشود...

از جمله علايم ديگر كالاهاي بي نام و عنوان:

  • امكان ارتقاء يا رفع اشكال طراحي (يا بعبارتي كلي تر كيفيت ساختاري) در اين گروه از كالاها وجود ندارد چراكه مستلزم سرمايه گذاري مجدد و نسبتا بالا و خارج از توان اينگونه شركت هاي "بي نام" ميباشد.
  • بدترين ويژگي آن استفاده از قطعات و مواد اصلي و اوليه درجه دو و سه و كاملا غير استاندارد ميباشد0
  • در محيط زير زميني (غير رسمي و قانوني و بدون نظارت ايزوهاي معتبر) و توسط كارگران غير متخصص و ارزان قيمت و فاقد هرگونه برچسب هاي ايزو توليد ميشود.
  • قاعدتا كالا بدون ضمانت بدست تجار سپرده ميشود و تجار خودشان آنرا براي مشتريانشان ضمانت ميكنند.
  • قيمت تعريف شده ندارد و داراي چندين قيمت ميباشد. بسته به تاجري دارد كه تا چه حد بتواند تخفيف گرفته و اي بسا تخفيف بيشتر مايه گرفتاري بيشتر او شود! (چراكه در تيراز بالا تخفيف فوق العاده و نامتعارفي را قايل ميشوند)

نگاهي اجمالي به محصولات فروشگاه اينترنتي كبوتر:

فروشگاه اينترنتي كبوتر از همان ابتداي ظهور مودم هاي سيمكارتي (بصورت فلش يو اس بي)، اقدام به ارائه بهترين نوع از اين محصول بمشتريان گرامي نمود. و همواره از عرضه مودم های استوک- بی نام و عنوان تجاری و نيز تقلبي (بدون پروانه ساخت) پرهیز کرده و صرفا مودم های معتبر و استاندارد را پيشنهاد ميكرد (مطالب مندرج در سايت هاي قديمي ما www.3g.wee.ir قابل مشاهده ميباشد)

بزرگترين مشكلي كه در فروش اين محصولات خوب داشته ايم، شناساندن نوع معتبر مودم از مشابه نا معتبر آن در بازار بود. چراكه بدليل گران بودن ذاتي انواع معتبر اين نوع مودم هاي سيمكارتي و پايين بودن قدرت خريد مردم، عرضه كنندگان مودم هاي بي نام و عنوان، از موقعيت فروش بهتري برخوردار بودند و با توجه به بي اطلاعي مشتريانشان از تفاوت كيفي كالاي بي عنوان و نشان تجاري معتبر و....، خود را ارزان فروش و منصف نشان ميدادند.

اما متاسفانه با ورود دو شبکه ایرانسل و همراه اول به مرحله نسل سوم و چهارم شبکه همراه و متعاقب آن فروش مودمهای مربوط به این دو نسل، مشكل ما در فروش محصولات مرغوب، مضاعف شد چراكه آنها بخصوص از موضعي قدرتمندتر و  با شيوه هاي غير اصولي و نيز با اشباع كردن بازار از مودم هاي بسيار ارزان قيمت و قفل شده شان، اين شبهه را در اذهان عمومي ايجاد نمودند كه ديگران گران فروش بوده و قيمت واقعي مودم هاي سيمكارتي فقط در دستان آنها ميباشد! و متاسفانه از آنجا كه اين دو شبكه همراه سالهاست در اذهان عمومي مردم ايران جا افتاده اند و مردم را بخدمات خود وابسته كرده و بنوعي اعتماد مشتريانشان را نيز جلب نموده اند، با توسل به چنين روشي توانستند بسادگي فروشگاه هاي معتبر و متعهد  را در بازار فروش مودم سيمكارتي منفعل و حتي از ميدن خارج نمايند.
اگرچه مطابق معمول هميشه، سعي خواهيم كرد تا در بخش هاي مختلف سايت، ماهيت مودم هاي ارزان قيمت و ريشه ارزان بودن ذاتي آنها را براي خريداران اين نوع محصولات مورد بررسي قرار دهيم (چرا كه در دنياي تجارت آزاد و با رقابت فشرده اي كه همواره در آن جريان دارد، هيچ ارزاني بي دليل و هيچ گراني بي حكمت نيست) و اما در همين راستا و بهمين دليل ما نيز در اقدامي غير متعارف و كاملا ناخواسته، برآن شديم تا چند نمونه از مودم هاي بسيار ارزان قيمت و بدون نام و عنوان تجاري را در سايت معرفي نماييم (والبته بدون فقل ولي داراي ضمانت)، و با تاكيد به غير اصلي بودن آنها، مشتريان گرامي خود تصميم نهايي را گرفته و بين مودم اصل و با قيمت واقعي  و مودم غير اصل و بسيار ارزان قيمت، آنرا كه مي پسندند انتخاب نمايند.
 
خريد مودم استوك و نوبرند و قفل شده دور ريختن پول شماست
در اين سايت سعي ما براين است كه با آشنا كردن شما به محصولات شركت هاي معتبر و داراي عناوين تجاري بين المللي ثبت شده و داراي سايت و نشاني و مكان رسمي (از جمله شركت ZTE و Hame-Huawei-Sierra)، محصولي را بدستتان بدهيم كه از قطعات اصلي و درجه يك شركت كوالكام تهيه شده و فاقد هرگونه قفل نرم  يا سخت افزاري بوده و هيچ شكي در ارتباط با اعتبار و كيفيت محصول مورد نظر نيز وجود نداشته باشد.

خريد مودم استوك و نوبرند و قفل شده دور ريختن پول شماست

بالاي صفحه
  Huawei  ZTE بي نام ص 1 ص2 ستوك-تقلبي- نوبرند - بي نام چه مفهومي دارد؟  
مفهوم استوك،-تقلبي- دو ليسانس، نوبرند،  نو نيم، بي نام،  از رده خارج، غير استاندارد،  تعميري، حراجي
چگونه يك مودم سيمكارتي با سرعت مناسب انتخاب كنيم؟چنانكه در مورد مطلب فوق نظرات خاصي داريد لطفا با ما درميان بگذاريد.
و نيز اگر آنراپسنديد توسط G+1 با ديگران به اشتراك بگذاريد!
با تشكر
فروشگاه اينترنتي كبوتر

نكته!: اشتراگ گذاري مطلب فوق فقط با يك بار دكمه زدن بر روي  G+1  براي عموم، با نام و نشاني پست الكترونيك شما (اگر داراي يك حساب صندوق پست الكترونيك جيميل باشيد) بطور خودكار انجام ميگيرد.

خريد اينترنتي از فروشگاه
چهت آشنايي با نحوه خريد اينترنتي از سايت و نحوه دسترسي مستقيم تلفني، پيامكي و نامه نگاري با ما و همچنين شماره حساب بانكي و نحوه درخواست كالاي مورد نظرتان در تهران و در شهرستان ها به صفحه خريد اينترنتي مراجعه فرمائيد.
خريد اينترنتي توسط مشتريان تهراني، در عرض زماني كوتاه در حد 2 الي 5 ساعت انجام گرفته و مبلغ كالاي درخواستي نيز به پيك پرداخته خواهد شد و براي مشتريان عزيز شهرستاني اين زمان از 5 الي 48 ساعت بسته به فاصله و نوع خدمات پستي متغير بوده و مبلغ آن نيز ميبايست قبلا بشماره حساب واريز گردد.
شيك ترين پر توان ترين مودم روتر سيمكارتي جيبي هواوي-Huawei 5770 داراي پورت لن  lan با باطري پاوربانك 5200 ميلي آمپري

ورود به صفحه خريد اينترنتي از سايت

دليل پرهيز ما از درج نماد اعتماد!

از آنجا كه متاسفانه در فضاي مجازي زمينه سوء استفاده فراهم تر از فضاي حقيقي ميباشد و افراد سودجو و بي مسئوليت، اين بستر را بهترين گزينه براي فريب هموطنان خود تشخيص داده و با رويه هاي غير انساني شان به فضاي بي اعتمادي در محيط كار و اجتماع، دوصد چندان مي افزايند لذا ايجاد سازوكاري جهت برقراري يك نظام امنيتي لازم و ضروري بنظر ميايد.
البته بعد از سالياني طولاني يكي از سازمان هاي محترم مربوطه راهكاري را جهت مقابله با اين گروه افراد ابداع نمودند كه متاسفانه در مواجهه با اين افراد نه تنها هيچ فايده اي نداشته بلكه در يك نگاه كلي نصب "برچسب نماد" چيزي جز كسب درامد،براي اين ارگان محسوب نميشود! و از آن بدتر... ادامه مطلب...
چه درخريد اينترنتي و چه در خريد حقيقي فقط با چشمان باز خريد كنيد

تنها راه مطمئن، خريد با چشماني باز مياشد!

به اشتراك گذاري عنوان و نشاني مطلب فوق در سايت هاي اجتماعي

friendfeed cloob delicious digg twitter-تئوتر

ياهو-yahoo

google plus-گوگل پلاس گوگل بوت مارك-google bookmarks گوگل باز-google buzz بالاترين-balatarin Technorati linkedin-لينكدين whatsapp-واتس آپ facebook-فيس بوك telegram-تلگرام
بر پا شده سال 89 - بروز شده در بهار 96
Free web page counter