تبليغات تلفني خودكار-Auto Add Phone-سيستم ارسال انبوه فكس جهت اطلاع رساني و تبليغات-ارسال پيام كوتاه گروهي

ضبط مكالمات تلفني

در اين صفحه ميخوانيم:

 wireless router-111222

صفحه اصلي i8i >> لوازم ديگر
 

www.i8i.ir 

 
  صفحه اصلي مودم دانگل مودم جيبي3G مودم جيبي4G روتر وايفاي گوشي تبلت لوازم رايانه لوازم ديگر پشتيباني خريد اينترنتي ارتباط با ما  
آمار بازديد
ارتباط با ما
ارتباط با سايت
نشان سايت
 
فهرست وسائل ديگر
 
 
چاپگرهاي سوزني
 
 
دوربين حفاظتي تحت وب
 
 
ضبط صوت خبرنگاري
 
 
تبليغات انبوه نمابر
 
 
ضبط تلفني حرفه اي
 
 
مبدل نمابر به چاپگر و اسكن
 
 
شماره اندار-آيديكالرحرفه اي
 
 
تبليغات تلفني خودكار
 
 
كارت صدا با كيفيت بالا
 
 
مودم  دانگل جهت ارسال پيام كوتاه گروهي
 

مودم هاي همراه جيبي
WiFi 3G Router 

 

مودم يو اس بي  و
 واي فاي دار
   4G-LTE- FDD

 

 روتر وايرلس واي فاي  جيبي روميزي:
 3G-4G LTE

 

تبلت هاي سيمكارت خور و  بدون سيمكارت داخلي ويندوزي و اندرويدي

 

لوازم ديگر

  چاپگرهاي سوزني اداري دوربين حفاظتي تحت وب مرتبط با تلفن نمابر و تبليغات گروهي پيامك انبوه  
 
در اين بخش با چاپگرهاي سوزني اداري، دوربين هاي حفاظتي تحت وب و نيز انواع ادواتي كه در ارتباط با ضبط صدا و تلفن، نمابر و همچنين ادوات مرتبط با تبليغات گروهي آشنا خواهيد شد.
فهرست لوازم موجود را در ذيل مشاهده كرده و در صورت تمايل جهت آشنايي بيشتر وارد بخش مربوطه شويد.
چاپگر هاي سوزني اداري، ريبون و مواد مصرفي

چاپگر هاي سوزني متفاوت با چاپگرهاي ليزري و يا جوهر افشان ميباشد و بيشتر كاربرد اداري دارند. چاپ چك، گذرنامه، شناسنامه دفترچه حساب بانكي، نسخه هاي داروخانه و بليط هواپيمايي و بسياري ديگر از موارد را با اين نوع چاپگرها انجام ميدهند و در اين بخش سايت ميتوانيد با انواع مشهورترين و پركاربردترين چاپگرهاي سوزني موجود در بازار ايران آشنا شده و مشخصات فني آنها را با يكديگر مقايسه نماييد و در صورت تمايل، تهيه آنرا بما بسپاريد. و چنانكه در بازار موجود بود با مناسبترين قيمت برايتان ارسال مينماييم.
در ضمن بهمين طريق نيز ميتوانيد مواد مصرفي از جمله ريبون كاغذ و هد مربوطه را نيز تهيه نماييد.

ورود به بخش چاپگر هاي سوزني اداري، ريبون و مودمصرفي

دوربين هاي حفاظتي امنيتي تحت وب

يكي از مشغوليت هاي ذهني افراد، مسائل حفاظتي و امنيتي از منابع و امكانات مادي معنوي شان ميباشد و به همين دليل سيستم هاي حفاظتي بيشماري تا كنون طراحي و مورد استفاده قرار گرفته است.
اكنون كه اينترنت هم يك گزينه دسترسي جهاني براي كاربرانش بشمار ميايد و افراد در هر كجاي دنيا كه باشند بسادگي ميتوانند با گوشي همراه خود، كارهاي بسياري را توسط آن انجام دهند، بهمين منظور يك نوع سيستم امنيتي كاملا مطمئن و هوشمند طراحي شده كه كاربر ميتواند در هر لحظه و در هر كجا كه باشد، مكان مورد نظرش را مراقبت و كنترل نمايد و كوچكترين تحركي را زير نظر بگيرد.
اين سيستم قادر است تا حتي مواقع قطع برق و در تاريكي نيمه شب با كمترين صدا، تحريك شده و با بصدا در آوردن بوق هشدار، اعلام خطر نمايد. و با دارا بودن 16 گيگا بايت حافظه داخلي تا دو هفته نمام با ضبط صدا و تصاوير، شما را از وقايع انچام شده در محل مورد نظر آگاه نمايد و چنانكه برق آن قطع باشد نيز با دارا بودن باطري پاوربانك هيچ خللي در ضبط و ارسال صدا و تصاوير آن ايجاد نخواهد شد. نكته بسيار مهم در اين دوربين اينست كه ولتاژ مورد نياز آن برخلاف دوربين هاي موجود در بازار كه 12 ولتي است و تجهيزات برق اضطراري آن گران و نگهداري آن مشكل و حجيم ميباشند؛ اين نوع دوربين فقط به 3.7 ولت برق نيازمند است و با يك باطري پاوربانكي 10 آمپري كوچك تا 12 ساعت تمام بي نياز به برق شهر كار مراقبت و ضبط صدا و تصوير ميپردازد.

در اين سايت، شما را با نحود كاركرد اين سيستم هوشمند آشنا كرده تا چنانكه مايل باشيد مجموعه كامل آنرا خريداري كرده و يا كلا نصب و راه اندازي آنرا توسط ما به انجام برسانيد.

ورود به بخش دوربين هاي حفاظتي امنيتي تحت وب

ضبط مكالمات تلفن و ضبط خبرنگاري دانشجوئي

ضبط صدا در حوزه هاي متعددي كاربرد خاص خود را داشته و گاهي اوقات بسيار  ضروري بنظر ميرسد. از جمله ضبط مكالمات تلفن ضبط صداي مدرسين و سخنران ها، ضبط صوت خبرنگاري ...

تبليغات گروهي توسط تلفن، پيام كوتاه و نمابر

در اين بخش از سايت علاوه بر سيستم هاي ضبط تلفني و خبرنگاري به بمعرفي سيستم هايي در ارتباط با تبليغات و اطلاع رساني هاي گروهي توسط تلفن و نمابر و پيام كوتاه نيز ميپردازيم.

ورود به بخش ضبط مكالمات تلفني
توصيف كامل  دستگاه ثبت شماره تلفن (Caller ID) رايانه اي
توصيف كامل  دستگاه ضبط صدا ويژه خبرنگاران و دانشجويان
توصيف كامل دستگاه تبليغات تلفني خودكار-Auto Add Phone
توصيف كامل سيستم ارسال انبوه فكس جهت اطلاع رساني و تبليغات
مودم همراه Huawei مدل E122 جهت ارسال پيام كوتاه گروهي

دستگاه فوق از خصوصيات برجسته اي برخوردار است كه پس از مطالعه، چنانكه به چنين توانمندي هائي نياز داشته باشيد بي ترديد آنرا متمايز از ساير سيستم هاي مشابه در خواهيد يافت. و مشتاق به تهيه آن خواهيد شد!

ورود به توضيحات بيشتر

بخش خدمات

 
بزرگترين نگراني يك كاربر لوازم آي تي، عدم دسترسي به پشتيباني از اين وسائل ميباشد؛ چراكه يافتن يك تعميركار حرفه اي و صادق و امين و منصف بسيار دشوار مينمايد. به همين جهت تلاش زياد نموده ايم تا مراكزي را برايتان بيابيم تا اين نگراني را از شما كاربران عزيز رفع نمايد و رضايت تان را تامين نمايد.

ارايه پشتيباني و خدمات مرتبط با تبلت گوشي و رايانه

    كاربران عزيز! چنانكه:
  • نيازمند به خدمات تعمير چاپگر سوزني تان ميباشيد،
  • مايل به ارتقاء رايانه تان هستيد؟
  • در تدارك يك رايانه با مشخصات دلخواه ميباشيد؟
  • نيازمند به يك مودم با شرايط خاص خود هستيد؟
  • در يك حادثه ناخواسته اطلاعات مهم ديسك سخت را بيكباره از دست داده ايد....

ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد تا با استفاده از منابع كارامد با تجربه و حرفه اي مان شما را مورد پشتيباني قرار دهيم.

با ما در ارتباط باشيد
خريد اينترنتي از فروشگاه
چهت آشنايي با نحوه خريد اينترنتي از سايت و نحوه دسترسي مستقيم تلفني، پيامكي و نامه نگاري با ما و همچنين شماره حساب بانكي و نحوه درخواست كالاي مورد نظرتان در تهران و در شهرستان ها به صفحه خريد اينترنتي مراجعه فرمائيد.
خريد اينترنتي توسط مشتريان تهراني، در عرض زماني كوتاه در حد 2 الي 5 ساعت انجام گرفته و مبلغ كالاي درخواستي نيز به پيك پرداخته خواهد شد و براي مشتريان عزيز شهرستاني اين زمان از 5 الي 48 ساعت بسته به فاصله و نوع خدمات پستي متغير بوده و مبلغ آن نيز ميبايست قبلا بشماره حساب واريز گردد.
نحوه خريد اينترنتي مودم جيبي همراه واي فاي دار ZTE مدل mf60- نحوه خريد اينترنتي مودم تبلتي-شيوه صحيح و مطمئن خريد اينترنتي

ورود به صفحه خريد اينترنتي از سايت

ارتباط با ما
در اين صفحه راه هاي ارتباطي با ما و سايت را چه حقيقي و چه مجازي درج نموده ايم تا بدين وسيله دسترسي شما با ما كاملا امكان پذير شود.

شما بسهولت ميتوانيد نظرات و پيشنهادات و تجارب تان و نيز اخبار جديد در مورد تازه هاي اتصال به اينترنت، با ما و توسط پيامك و يا تلگرام و نيز پست الكترونيك... در ميان بگذاريد.
 

ارتباط با فروشگاه اينترنتي كبوتر- نشاني - تلفن ثابت- تلفن همراه-پست الكترونيكي ارتباط از طرمختلف با فروشگاه كبوتر

ورود به بخش:  ارتباط با ما

 از خواندني ترين نوشته هاي سايت

دليل پرهيز ما از درج نماد اعتماد!
از آنجا كه متاسفانه در فضاي مجازي زمينه سوء استفاده فراهم تر از فضاي حقيقي ميباشد و افراد سودجو و بي مسئوليت، اين بستر را بهترين گزينه براي فريب هموطنان خود تشخيص داده و با رويه هاي غير انساني شان به فضاي بي اعتمادي در محيط كار و اجتماع، دوصد چندان مي افزايند لذا ايجاد سازوكاري جهت برقراري يك نظام امنيتي لازم و ضروري بنظر ميايد.

البته بعد از سالياني طولاني يكي از سازمان هاي محترم مربوطه راهكاري را جهت مقابله با اين گروه افراد ابداع نمودند كه متاسفانه در مواجهه با اين افراد نه تنها هيچ فايده اي نداشته بلكه در يك نگاه كلي نصب "برچسب نماد" چيزي جز كسب درامد،براي اين ارگان محسوب نميشود! و از آن بدتر اينكه...

چه درخريد اينترنتي و چه در خريد حقيقي فقط با چشمان باز خريد كنيد

  • تنها راه مطمئن،
    خريد با چشماني باز ميباشد!
ادامه مطلب
بالاي صفحه
 بروز شده در بهار 96
Free web page counter